DataShield: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš DataHOST Wiki.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: DataShield - Datahost.lt hostingo autorinė serverių apsauga.)
 
1 eilutė: 1 eilutė:
[[DataShield]] - Datahost.lt hostingo autorinė serverių apsauga.
+
[[DataShield]] - Datahost.lt hostingo autorinė kompleksinė serverių apsauga. [[DataShield]] apsaugą sudaro automatizuota firewall serverių infrastruktūra, kuri stebi individualų serverių darbą, tinklo srautą. Tikrindama RX paketų srautą gali pastebėti įvairaus tipo atakas nukreiptas prieš serverius, automatiškai momentaliai daryti sprendimus, kaip nuo jų apsisaugoti, registruoti kiekvieną tokį atvejį, ieškoti kaltininko.
 +
[[DataShield]] firewall serveris prijungtas tarp ISP tiekimo linijos ir pagrindinio maršrutizatoriaus.
 +
 
 +
== Istorija ==
 +
Sprendimas, kad toks įrankis reikalingas buvo priimtas 2016-02-12 ir nedelsiant jis buvo pradėtas kurti. Pradinę koncepciją buvo pagaminta per savaitę ir sudarė paprastos apsaugos nuo TCP, UDP flood, HTTP atakų iš vieno kliento (DoS atakos).
 +
2016-05 buvo perrašytas algoritmas, kad aptiktų ir DDoS atakas (HTTP atakos ateinančios iš šimtų skirtingų klientų). Po šio atnaujinimo, algoritmas tapo sunkus, tad prireikė ir galingesnio core firewall serverio, ant kurio jis ir buvo paleistas.

12:02, 11 gegužės 2016 versija

DataShield - Datahost.lt hostingo autorinė kompleksinė serverių apsauga. DataShield apsaugą sudaro automatizuota firewall serverių infrastruktūra, kuri stebi individualų serverių darbą, tinklo srautą. Tikrindama RX paketų srautą gali pastebėti įvairaus tipo atakas nukreiptas prieš serverius, automatiškai momentaliai daryti sprendimus, kaip nuo jų apsisaugoti, registruoti kiekvieną tokį atvejį, ieškoti kaltininko. DataShield firewall serveris prijungtas tarp ISP tiekimo linijos ir pagrindinio maršrutizatoriaus.

Istorija

Sprendimas, kad toks įrankis reikalingas buvo priimtas 2016-02-12 ir nedelsiant jis buvo pradėtas kurti. Pradinę koncepciją buvo pagaminta per savaitę ir sudarė paprastos apsaugos nuo TCP, UDP flood, HTTP atakų iš vieno kliento (DoS atakos). 2016-05 buvo perrašytas algoritmas, kad aptiktų ir DDoS atakas (HTTP atakos ateinančios iš šimtų skirtingų klientų). Po šio atnaujinimo, algoritmas tapo sunkus, tad prireikė ir galingesnio core firewall serverio, ant kurio jis ir buvo paleistas.