CS:GO hostingas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš DataHOST Wiki.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: == Kas yra Counter-Strike: Global Offensive? == CS:GO yra 2012 m. rugpjūčio 21 d. išleista internetinė pirmo asmens šaudyklė. Šį žaidimą sukūrė „Valve Corporati...)
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 19:03, 5 gegužės 2018 versija


Kas yra Counter-Strike: Global Offensive?[keisti]

CS:GO yra 2012 m. rugpjūčio 21 d. išleista internetinė pirmo asmens šaudyklė. Šį žaidimą sukūrė „Valve Corporation“ ir „Hidden Path Entertainment“, kurios taip kūrė „Counter-Strike: Source“ žaidimą po jo išleidimo. Tai ketvirtas „Counter-Strike“ žaidimas.

Žaidime yra 5 žaidimo režimai: įprastas klasikinis ir konkurencinis (Classic Casual ir Competitive), ginklavimosi varžybos (Arms Race), Demolition ir Deathmatch. Kaip įprasta „Counter Strike“ žaidimuose, kova vyksta tarp dviejų grupių – teroristų ir policijos specialiųjų pajėgų. Įprastinis žaidimas vyksta žemėlapiuose, kuriuose tam tikroje vietoje reikia padėti arba nukenksminti bombą, taip pat išvaduoti įkaitus arba sutrukdyti įkaitų išvadavimą. Taip pat žaidime yra rank sistema, kuri priskiria jus prie tam tikro ranko pagal taip kaip žaidžiate ir šaudote. Dar viena naujiena tai žaidime galima pirkti, laimėti arba keistis ginklų išvaizda (skinais).