Mokėjimo būdai

Iš DataHOST Wiki.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

DataHOST sistemoje galima apmokėti trejais būdais – Balansu, bankiniu pavedimu, Paysera ir PayPal.

Balansu galima apmokėti už paslaugas užsakymui ir pratęsimui ir daugelių kitų dalykų DataHOST sistemoje. Pagrinde balansiniu būdu galima apmokėti daugeliuose DataHost sistemose. Beje, norint turėti balansą, reikia pasipildyti.

Paysera būdu galima apmokėti už prekes užsakant ir pratęsimui. Taip pat galima su juo pasipildyti balansą pasinaudodami „Balanso papildymas bankiniu pavedimu ar kitais populiariaisiais būdais“. PaySera turi daug apmokėjimo būdų, pvz. Paysera sąskaita, bankiniu pavedimu, Maxima kasose, Lietuvos pašto ir “PayPost” skyriuose, “Lietuvos spaudos” ir “Narvesen” kioskuose, “Perlas” terminaluose ir daugelių kitų apmokėjimo būdų. Taip pat Paysera leidžia apmokėti už DataHOST paslaugas iš užsienio. Aišku apmokėjimo minimali suma turi būti 1 €.

Paypal būdu galima apmokėti privačiai, susisiekdami su DataHOST administracija. Šiuo būdu galime papildyti jūsų balansą arba apmokėti už užsakytas paslaugas. Susisiekite dėl to DataHOST gyvoje pagalboje arba elektroniniu paštu info@datahost.lt